Репортер » Персона » Ольга Соломка

Ольга Соломка


28-08-2011, 21:16
 (голосів: 9)
Ольга Соломка
Коли в людини депресія, це означає, що вона дуже енергетично виснажена. І тому поради типу «візьми себе в руки і починай працювати» позбавлені здорового глузду.
І навпаки: коли ви переповнені енергією, вам абсолютно байдуже: як до вас ставляться, що говорять, які завдання доведеться виконувати. Ви однаково добре зустрічаєте кожну людину. Оце і є нормальний стан.


Літо майже пробігло, а попереду дні, в які частина людей переживає усілякі тривожні стани, що за звичкою ми називаємо депресією. Та й навіть влітку роздратування може «зашкалювати». Наприклад, цього літа в спекотні дні медики відзначали сплеск нервових хвороб, а міліціонери – збільшення кількості злочинів та самогубств.
Що з нами відбувається? І як залишаться в стані рівноваги, попри природні катаклізми?

«Коли в людини депресія, це означає, що вона дуже енергетично виснажена, – говорить Ольга Соломка, наша колега-журналістка, яка кілька останніх років професійно вивчала нетрадиційну східну медицину та психологію. «Програма плюс» зустріла її на фестивалі «Просто неба», де вона в якості «гуру» ділилася різними техніками таких дивних для українського вуха технік, як цигун та рейкі. – І тому поради типу «візьми себе в руки і починай працювати» позбавлені здорового глузду. Насправді ми – істоти не лише фізичні, а й енергетичні. Навколо нас різні енергії і ми самі – згустки енергії. Кожен орган людського тіла пульсує на певній, власній, частоті коливання. Людині, в якої життєві сили «на нулі» ні з чого їх взяти. Відповідно потрібно вдаватися до якихось природних або штучних засобів, аби енергію відновити.

– А як зрозуміти, що в тебе енергії мало?

– Поспостерігайте за собою. Коли людина в стані енергетичного виснаження, не хочеться ні з ким говорити. Наприклад, ви прийшли на роботу, сидите – і сама думка про те, що треба зняти слухавку телефону, викликає відразу. А як ще щось вам не те скажуть – відразу вибухаєте…

І навпаки: коли ви переповнені енергією, вам абсолютно байдуже – як до вас ставляться, що говорять, які завдання доведеться виконувати. Ви однаково добре зустрічаєте кожну людину. Оце і є нормальний стан.
До речі, коли перебуваєте у стані душевного піднесення й бажаєте кожному зустрічному щастя, надто похмурі люди в цей момент вам взагалі не трапляються. Вони вас просто оминають, бо їм не підходить ваша «хвиля».

Ще ознакою того, що сил лишилося мало, є те, що хочеться їсти. Ні з того, ні з сього нападає обжерство. Або починає хилити в сон. Тіло само підказує, що людині робити. Якщо ви помічаєте, що спите 10-12 годин на добу, це означає, що енергії лишилось зовсім мало. Ще одна з ознак браку енергії – бажання поїхати кудись на природу. Люди, втікаючи на дачі чи в село, підсвідомо обирають шляхи поповнення своїх життєвих сил.

– Чому так? У місті багато претендентів на одну й ту ж енергію?

– Ні, самі умови міського життя дуже виснажують людину. Підвищений шумовий фон як потенційний стрес, велика запиленість, загазованість повітря, яким дихаємо. А тілу ж доводиться всі ці сторонні речовини виводити з себе. На природі навпаки: тіло розслабляється, бо немає таких подразників.

– Відчув, що тобі погано і що? Як відновитися? Не кинеш же роботу…

– Якщо можна так порівняти, людина – це акумулятор, який може підживлюватися абсолютно різними джерелами енергії. Найбільш звичні й помітні для нас – це їжа і сон. Але іноді можемо й ближнього «пожувати», повампірити як кажуть. Насправді людина часто бере енергію не лише з їжі, а й з простору. Вся китайська медицина ґрунтується на тому, що на людському тілі визначені меридіани, через які енергія потрапляє до того чи іншого органу людського тіла.

– Знаю про вони голки ставлять саме на певні точки...

– Так, акупунктура як метод лікування саме й враховує ці меридіани. Тобто якщо на певній ділянці тіла стався енергетичний дисбаланс: або замало енергії, або навпаки – забагато, голка ставиться і працює, як антена, що передає енергію людині з простору. Так само існує інший, подібний метод – акопресура – натисканням на той же меридіан, десь енергії додати, а десь – забрати.

Існує дуже багато спеціальних вправ і технік, побудованих саме на збалансуванні енергетики. Дві з них, які я використовую – цигун і рейкі. Взагалі у кожного народу є слово, яке означає, оту життєву енергію. Китайці її називають «ци», в японців – «кі» індуси – «прана», в християнстві – це Дух Святий. «Ци гун» дослівно перекладається, як «управління енергією». Інша духовна практика – «рейкі» з японської теж перекладається, як «життєва енергія», «душа».

– Ось мені саме зараз погано й немає часу йти шукати якогось східного шамана. Як відновити енергію?

– Найпростіший спосіб – це дихання. Є спеціальні вправи в цигуні, які доступні всім. Вихайте повітря довгим, протяжним вдихом і уявляйте, що дихаєте не носом, а усім тілом. В вас входить не лише повітря, а й життєва енергія. А видихаєте ви тільки вуглекислий газ, життєва енергія лишається всередині. Все дуже просто, головне – зробити собі правильну установку.

– І довго так дихати?

– Ні, кілька хвилин, доки не відчуєте себе ліпше. Метод нешкідливий і застосовувати його варто хоч щодня. Причому «підзаряджатися» можна навіть у транспорті, їдучи на роботу, або десь стоячи в черзі чи сидячи на нудній нараді. Тоді ви не будете даремно витрачати життєві сили на боротьбу зі своїм роздратування, а навпаки наберетесь позитиву.
Так само можна спробувати підлікувати хворий орган. Коли раптом у вас заболіла, наприклад, рука, уявіть, що ви дихаєте через цю руку і в неї спрямовується цілюща енергія. (Як правило, ця енергія біло-золотавого кольору. Але якщо вам хочеться уявити якийсь інший образ чи колір, експериментуйте). Так само уявляйте, як з видихом з руки виходить хвора енергія.

І йде кудись за простори Всесвіту, де вона потрібна, щоб перетворитись на щось корисне.
Ознаками того, що ти переповнений енергією є те, що тобі не хочеться їсти. Ти можеш бути ситий мінімум. Небагато спиш і прокидаєш зранку сам, без будильника.

–На що ми її витрачаємо найбільше?

– Значний обмін енергією відбувається під час спілкування. Коли людина позитивна, нам з нею добре. Коли ж співрозмовник починає нити, жалітися, ми намагаємось потроху уникати та таких людей, бо підсвідомо відчуваємо, що вони забирають у нас життєву силу.

– Мене страшенно дратують статті про сусідів-вампірів. Начитаються люди і починають у кожному зустрічному шукати: а чи не вампір він? Чи не забирає у мене енергію?..

– Парадокс: але ми можемо бути по відношенню донних вампірами, а щодо інших – донорами. Коли ви відчули, що вас «навантажують» проблемами, завжди є вибір – віддати те, що від вас хочуть або втекти. Насправді потрібен баланс. Нічого страшного немає в тому, що ви вислухаєте подругу, якщо відчуєте, що в даний момент їй це дуже потрібно.
Інша річ, якщо вислуховувати скарги доводиться постійно, наприклад, годинами «висіти» на телефоні. Треба навчитися вчасно сказати «ні».

Та якщо вам по життю весь час трапляються вампіри, варто замислитись: а чим ви приваблюєте їх у своє життя? А чи не забираєте ви щось у інших?

Коли людина займається справою, яка їй дійсно дуже подобається, їй не потрібні ніякі допінги, навіть про їжу може забувати. Якщо ж ви постійно відчуваєте, що займаєтесь тим, що вам не до душі, наприклад, вашу професію обрали батьки, а не ви – тоді дуже важко доводиться, на це витрачається багато життєвих сил даремно.

До речі, надзвичайно багато енергії витрачається на всілякі сумніви. Якщо я оце зроблю, то що воно буде? Що мене чекає? Майстер нам говорив: людині для здійснення будь-якого кроку дається певна кількість сили. І коли людина робить цей крок, у неї ще залишається сила роздивитися: чи туди я пішла? І навіть на те, щоб повернутись назад. А якщо людина сумнівається, вона вже занесла ногу, але ніяк не відважиться на крок (а може, мені не робити цього? А що люди подумають?...) – тоді вся енергія витрачається на оцей непевний стан. І навіть коли врешті-решт ти цей крок зробиш, немає сил рухатися. Бо все «з’їли» сумніви. Тоді потрібен ще час, щоб знову набратися сил. Тому якщо надумали щось змінювати – ідіть.

– Один із допінгів, який нібито допомагає відновити рівновагу – паління. Люди димлять роками і навіть якщо хочуть кинути, не здатні це зробити.

– Паління – також ознака того, що людина залежна від чогось. Треба шукати причини. Але усі мої знайомі, які кидали палити, кажуть: важливо перші три дні перемучитись. А потім усе буде добре. Звичку палити пов’язують із поверненням людини в дитинство. Що робила мама, щоб заспокоїти немовля, як воно заявляло, що йому некомфортно? Давала цицьку. І відтоді у нас виробилась звичка: як щось не так – потрібна мамчина цицька, тоді все буде добре. Цигарка її заміняє. Або їжа. Щось жувати, заїдаючи проблеми – також з цієї категорії.

Є така приказка «У хорошого чоловіка і жінка товстіє». Насправді це не так. Якщо людина товстіє, значить вона недоотримує любові. А відсутність любові заміняється страхом. І від страху жінка відрощує собі на талії захисний пояс. Зрозуміло, що це робиться несвідомо.

До речі, дуже хороший енергетик – сира їжа. Особливо влітку це усілякі овочі, фрукти, горіхи. Звичайно, не треба себе мордувати. Їжте те, чого вам хочеться. Але готуючи їжу, прислухайтесь до своїх потреб. Я ражу людям, які не хочуть повністю переходити на сироїдіння, хоча б раз на день споживати салати. Насправді сирі продукти дуже класно – м’яко, повільно, але дуже ефективно очищують організм від усього зайвого.

– У народі існує тверда віра в те, що людині додає сили її коріння, рід…

– Доведено, що коли відбувається зачаття дитини, відбувається дуже сильний спалах енергії. Те ж саме відбувається, коли людина помирає. І люди знають: якщо мрець в останні хвилини свого життя спрямував свій погляд на картину чи дзеркало, то все те треба викинути. Бо воно заряджене страшенним негативом. Бо дуже часто людина переживає в останні хвилини страх перед невідомістю.

Маленька дитина до річного чи навіть півторарічного віку може харчуватися самим тільки материнським молоком, бо вона дуже енергетично заряджена. І вважається, що коли бабусі та дідусі бавляться зі своїми онуками, це чудовий симбіоз. Бо люди на схилі літ уже відчувають брак енергії, а у малечі її – надлишок. Перебування їх разом дещо гармонізує стан обох. Звісно, все, що занадто – не надто добре. Бо дитині ще потрібно й розвиватися, не лише родичів «пігодовувати». Але спілкування в міру – дуже корисне.

А загалом східна мудрість говорить: те, що відбувається з людиною зовні, - віддзеркалення того, що у неї всередині. Отже, якщо ви помітили, що надто часто вас дратують люди, треба спробувати розібратися в собі: чим я викликаю цю ситуацію?

Дуже важливо просто любити себе. Відкрийте обійми назустріч світові – і світ обов’язково відповість вам любов’ю.

Юлія Билина

Поставити питання Ользі Соломці можна тут
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм именем.

Хочеш коментувати новину?

Створи тему на форумі
   
 

Партнери сайту

 
 
Програма Плюс
 
   
 

У вигляді календаря

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Жовтень 2019 (13)
Вересень 2019 (23)
Червень 2019 (3)
Травень 2019 (31)
Березень 2019 (1)
Лютий 2019 (35)
 
   
 

Корисні телефони

 
   
   
   
 

Курс валют

 
 
Загружаємо курс доларавід minfin.com.ua…
 
   
   
 

Скачати

 
 
Перейменовані вулиці Кременчука
pereymenovan-vulic-kremenchuka.docx [29.44 Kb] (завантажень: 324)
Заява про реєстрацію бази персональних даних
скачати безкоштовно zayava.doc [252 Kb] (завантажень: 310)

Про доступ до публічної інформації
Закон України
zakon.doc [121.5 Kb] (завантажень: 244)
 
   
 

Партнери сайту


МагаполисБизнес-атлас Кременчука
 
Медіа-центр "Репортер"
Тел. для пропозицій: (0536)780879
Разробка сайту web-студія СтроимWeb
Використання опублікованої на сайті інформації у будь-якій формі можливе виключно з посилання на сайт http://rkr.in.ua. Обов’язковим є також посилання у вигляді гіперссилки на сайт «Репортер» http://rkr.in.ua, відкритої для пошукових систем, під час цитування інформації сайту з інших ресурсів.