Репортер » Новини » Рейтинг є, але толку з нього?

Рейтинг є, але толку з нього?

15-08-2011, 18:07
 (голосів: 0)
У нового виконкому Кременчука є досягнення: Кременчук таки став першим серед чотирьох місць Полтавської області

Кременчук таки став першим серед чотирьох місць Полтавської області. На спеціальній колегії в облдержадміністрації наше місто визнано першим за результатами півріччя.

Перш за все, нас хвалять за економічні показники та обсяги промислової продукції. Про те, що нову кременчуцьку владу вперше відзначили на засіданні у губернатора Полтавщини Олександра Удовіченка, розповів міський голова Олег Бабаєв.
Доповнення від першого заступника мера Андрія Погрібного – Кременчук у загальному рейтингу вперше за останні п’ять років отримав перше місце. Втім у цьому безкінечному змаганні беруть участь лише 5 міст Полтавської області. Нам вдалося випередити усіх за рахунок обсягів виробництва. Зокрема, у Кременчуці виготовлено більше половини продукції всієї Полтавщини і це втричі більше, ніж у самій Полтаві.

Ще є темпи приросту інвестицій, в тім числі і в житлове будівництво і тут Кременчук випередив обласний центр. Ще є доволі низькі борги з виплати зарплати (1 млн. 400 тисяч гривень) і це теж набагато краще, ніж в обласному центрі.

Ще є така не зовсім зрозуміла людям річ, як темпи зростання доходів підприємств. Де й у кого ці доходи збільшуються, традиційно не вказується, але відомо, що ЗАТ “Укртатнафта” зменшила свої збитки на величезну суму. Тож і в цій справі Кременчук програє. Останній кременчуцький позитив від Андрія Погрібного - створення нових робочих місць і тут теж нам мало конкурентів.

Досягнення великі, але кому вони потрібні?

Між тим, не все так красиво, як розповідають наші начальники. Бо якщо у справі виробництва кременчуцькі заводи, дійсно, всіх обігнали, то вже за рівнем заробітної плати наше місто безнадійно відстало від сусіднього Комсомольська. Середня зарплата у наших сусідів – 3417 гривень. У нас, якщо врахувати заробітну плату окремих директорів у сумі 10 мільйонів гривень на рік, – усього 2921 гривня разом з податками та відрахуваннями. Тобто отримують робітники та інженери нашого міста не так і багато.

Ще є створення нових робочих місць, за яке Кременчук відзначають. Насправді ж у Полтаві таких нових робочих місць набагато більше, ніж у нашому місті. Ще у переліку – рівень злочинності з розрахунку на 1000 осіб. І тут наше місто далеко не спокійне.

Інше, де ми теж відстаємо від сусідів, – обсяг доходів місцевих бюджетів на душу населення. Тут ми теж відстаємо від Комсомольська, де на одного мешканця припадає 1582 бюджетні гривні, які витрачають на освіту, культуру та медицину. У нас – лише 1248 грн.

І нарешті – житлове будівництво. Кременчук в цій справі опинився на першому місці. Бо за кількістю введених будинків (таких аж 4) ми обігнали Полтаву. Але з цього далі нічого не випливає. Бо квартири у таких будинках коштують дуже дорого і навіть якщо таке житло будівельники здали, то це ще не означає, що людям стало краще жити. Традиційно воно стоїть порожнім, бо у тих, кому потрібні нові квартири, немає грошей, щоб їх купити. Останнє – вже для читачів. Якщо в подальшому чиновники мерії будуть закликати людей платити більше за квартири і казатимуть про борги, то вірити цьому не слід. Згідно з рейтинговою оцінкою соціально-економічного розвитку міст, на яку посилаються мер та його заступники, – рівень оплати житлово-комунальних послуг у нашому місті 103,5 відсотка. Тобто платимо за житло ми більше, ніж нам нараховують.

Олександр Курилов,
"Програма плюс"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм именем.

Хочеш коментувати новину?

Створи тему на форумі

Кожна людина, підприємство чи організація, згадана в наших публікаціях, має право на відповідь.

Надішліть листа з текстом, який би Ви хотіли оприлюднити, вказавши своє ім’я та прізвище, а також посилання на новину чи інформацію, на поштову скриньку: reporter@rkr.in.ua

Анонімні листи не розглядаються

Будемо також вдячні за доповнення чи уточнення новин

   
 

Партнери сайту

 
 
Програма Плюс
 
   
 

У вигляді календаря

«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Червень 2019 (3)
Травень 2019 (31)
Березень 2019 (1)
Лютий 2019 (35)
Січень 2019 (47)
Грудень 2018 (64)
 
   
 

Корисні телефони

 
   
   
   
 

Курс валют

 
 
Загружаємо курс доларавід minfin.com.ua…
 
   
   
 

Скачати

 
 
Перейменовані вулиці Кременчука
pereymenovan-vulic-kremenchuka.docx [29.44 Kb] (завантажень: 308)
Заява про реєстрацію бази персональних даних
скачати безкоштовно zayava.doc [252 Kb] (завантажень: 294)

Про доступ до публічної інформації
Закон України
zakon.doc [121.5 Kb] (завантажень: 228)
 
   
 

Партнери сайту


МагаполисБизнес-атлас Кременчука
 
Медіа-центр "Репортер"
Тел. для пропозицій: (0536)780879
Разробка сайту web-студія СтроимWeb
Використання опублікованої на сайті інформації у будь-якій формі можливе виключно з посилання на сайт http://rkr.in.ua. Обов’язковим є також посилання у вигляді гіперссилки на сайт «Репортер» http://rkr.in.ua, відкритої для пошукових систем, під час цитування інформації сайту з інших ресурсів.