Репортер » Новини » Кременчужанка Ольга Ляхова завоювала "бронзу" на Чемпіонаті Європи

Кременчужанка Ольга Ляхова завоювала "бронзу" на Чемпіонаті Європи

11-08-2018, 10:24
 (голосів: 1)
Неймовірно вдалим виявився нинішній Чемпіонат Європи для українок

На Чемпіонат Європи-2018 з легкої атлетики, що відбувається в Берліні, наша землячка, кременчужанка Ольга Ляхова завоювала "бронзову" медаль у забігу на 800 метрів.

Це ще не всі досягнення української збірної за 10 серпня. На тому ж чемпіонаті українка Наталія Прищепа виборола золото!

У фіналі українки трималися в затінку до останніх ста метрів, повідомляє Укрінформ. І лише потім здійснили вирішальний ривок, в результаті якого Наталія Прищепа фінішувала першою. Її час – 2.00.38. Інша українка Ольга Ляхова показала третій час – 2.00.79.

Кременчужанка Ольга Ляхова завоювала "бронзу" на Чемпіонаті ЄвропиКременчужанка Ольга Ляхова завоювала "бронзу" на Чемпіонаті Європи
Додамо, що Наталія Прищепа захистила свій титул чемпіонки Європи.

Нагадаємо, раніше Україна виборола чотири медалі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні. «Золото» на дистанції спортивної ходьби на 50 км виграв Мар’ян Закальницький. Аліна Цвілій стала срібним призером на дистанції спортивної ходьби на 50 км. Сергій Никифоров виборов бронзову медаль в стрибках у довжину. А Анна Рижикова взяла «срібло» в бігу на 400 м з бар’єрами.