Репортер » Новини » Школярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима Бойка

Школярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима Бойка

18-05-2017, 09:51
 (голосів: 22)
Школярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима Бойка
Сьогодні на Дні науки в Кременчуцькому національному університеті згадували принципового журналіста та політика, що насправді служив людям, - Вадима Бойка, який трагічно загинув 25 років тому.
Презентували книгу про боротьбу за незалежність України, а також вручили премії Конкурсу молодих журналістів пам'яті Вадима Бойка


Сьогодні, 17 травня відбулося вручення нагород переможцям та лауреатам Конкурсу молодих журналістів, присвяченого пам’яті народного депутата України першого скликання, старшого редактора молодіжної студії «Гарт» національного телеканалу УТ-1 Вадима Бойка.

Вручення нагород відбулося під час презентації книги доцента кафедри теорії, історії держави та права КрНУ Олександра Уріна «Народження та гартування демократії у Кременчуці під час боротьби за незалежність України», в якій чимало сторінок присвячено історії міста, пов’язаної з життям та діяльністю Вадима Бойка, а також боротьбі за Українську незалежність у 90-х роках ХХ століття.

На презентації були присутні довірені особи Вадима Бойка – журналіст Анатолій Гаркуша, юрист Микола Сапко, а також рідні багато політичних та громадських діячів періоду боротьби за демократичні зміни та здобуття Україною незалежності, яких на сьогодні, на жаль, уже немає серед нас -
Євгена Скаленка, Валерія Губи, Зінаїди Захаріної, згадували теж нині покійного депутата міськради, робітника КрАЗу Леоніда Скульбеденка.

Говорили про буремні 90-ті, про перші вибори до парламенту Української держави, про боротьбу за демократизацію суспільства. На зустріч завітали колишній міський голова Кременчука Микола Глухов, журналіст, одна із засновників комунальної газети "Вісник Кременчука" Галина Гарбуз, колишній депутат обласної ради кількох скликань, один із однодумців Вадима Бойка, колишній головний санітарний лікар міста Віктор Акімов, представники міської бібліотеки та музею, колишній голова міського відділу СБУ та секретар Кременчуцької міської ради періоду 90-х Віктор Матвієнко.
Школярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима БойкаШколярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима БойкаШколярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима БойкаШколярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима Бойка
Чимало говорили про Вадима Бойка, його жертовне служіння людям та боротьбу за справедливість. У презентацію своєї книги Олександр Урін включив фрагменти передачі Вадима Бойка про спробу колишніх реакційних сил СРСР придушити прагнення до свободи громадян Литви. За цей сюжет Вадим Бойко вже посмертно був нагороджений медаллю Литовської Республіки.

Сьогодні ж оголосили результати цьогорічного Конкурсу молодих журналістів, присвяченого пам'яті Вадима Бойка. На Конкурсі перемогла патріотична тематика.

Результати Конкурсу молодих журналістів оголосила Юлія Билина, педагог Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, голова громадської організації Медіа-центр «Репортер». Отже, переможцями цього року стали:

1 місце - Дарина Срібна – 27-річна мешканка міста Кобеляки за матеріал «Волонтери: міцний тил нашої армії».

2 місце - Анна Литвин, учениця 10 класу ЗОШ№16 –з матеріалом про переселенців «За вас правда…»

Третє місце розділила Альона Риженко, яка записала радіопередачу про Вадима Бойка, зібравши спогади його довірених осіб,
та Дарія Ковальчук, учениця 8-А класу Кременчуцької гімназії №6 – за матеріал «Україна – два світи» про волонтерів, що плетуть сітки для наших бійців.

Заохочувальний приз отримав дев’ятикласник Кременчуцької спеціалізованої школи №10 Данил Мінчук за аналітичну статтю «Джазовий фестиваль «Energy» - унікальна Кременчуцька знахідка».

Школярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима Бойка
Усі переможці отримали від голови правління ТОВ «АВМ-Ампер» Віктора Бугайчука грошові премії. Перша премія становила півтори тисячі гривень. Друга - тисячу, треті - по 750 грн.

Також редакції провідних кременчуцьких видань нагородили лауреатів конкурсу.
Так, від головного редактора «Кременчуцької газети» Олега Булашева грошові премії отримали такі учасники конкурсу:
Влад Гладкий, студент Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського - «Любов людей до братів наших менших…» (інтерв'ю з кременчуцьким волотером Мариною Кожушко)
Аркадій Балевич, 11 клас, ліцей №4 т/о «Клуб юних кореспондентів», БДЮТ – «Мрії здійснюються» - інтерв’ю з прес-офіцером поліції Анною Васенко);
Школярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима Бойка
Артем Кузьменко, учень 10 класу колегіуму №25, вихованець Кременчуцького міського центру позашкільної освіти – «Поговорим о нас...» - інтерв’ю з ровесницями про смаки й інтереси молоді.

Школярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима Бойка
Редакція газети «Кременчуцький Телеграф» також нагородила лауреатів конкурсу, чиї матеріали сподобалися членам журі-представникам цього видання. Призи учасникам конкурсу вручили редактор газети Станіслав Константинов та репортер видання Лариса Артеменко.
«Кременчуцький Телеграф» відзначив таких учасників конкурсу:

Аріна Кравченко, учениця Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при педагогічному коледжі імені А.Макаренка - за волю до перемоги, що відбулася в статті "Робота, що не вдалась"
Надія Остапець, учениця групи Ю-11 Кременчуцького колегіуму №25 – за матеріал "Портрет мого сучасника в Інтернет-тонах" -
Дарина Трембач, вихованка, т/о «Клуб юних кореспондентів», БДЮТ – за замітку "Ковток чистого повітря".

Школярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима Бойка
Спеціальним призом ГО «Кременчуцький інформаційно-просвітний центр «Європейський клуб» було відзначено відео про Білецьківські плавні, представлене на конкурс Діаною Дерев’янко, ученицею 10 класу Кременчуцького колегіуму №25.

Голова ГО «Кременчуцький антикорупційний центр» Оксана Гуйда відзначила призом інше відео – студента КрНУ Максима Вітка - сюжет «Доброчесність» із закликом не давати хабарі при складанні іспитів.
Школярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима Бойка

Медіа-центр «Репортер» відзначив таких лауреатів конкурсу:
Наймолодша учасниця конкурсу - Катерина Міщенко, учениця 7 клас ліцею №4, вихованка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти; «Час робить свою справу;

заохочувальні призи отримали також Світлана Янкевич із «Клубу юних кореспондентів» Будинку дитячої та юнацької творчості – за статтю «Жага до життя»;
Дарина Курінна, учениця 10-го класу гімназії №6, вихованка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти; інтерв’ю з Наталією Лещенко
Лаккі Реуцька з ліцею «Політ» при педколеджі «Біймося «небайдужих» або кого годує війна?»

Школярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима БойкаШколярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима БойкаШколярі та студенти отримали премії на Конкурсі молодих журналістів пам'яті Вадима Бойка
Солодкі призи від сестри Вадима Бойка – Наталії, також книги О.Уріна були вручені педагогам, які щорічно підтримують конкурс, а також журналістці, що стояла у витоків створення міської газети «Вісник Кременчука» та виховала не одне покоління працівників мас-медіа Г.В.Гарбуз.

Журі висловило щиру вдячність та нагородило грамотами
Міхасьову Тетяну Тимофіївну, керівника «Клубу юних кореспондентів» Будинку дитячої та юнацької творчості;
Процька Ігоря Вікторовича, начальника відділу професійно-технічних, загальноосвітніх, позашкільних та музейних закладів міського департаменту освіти за щорічну підтримку конкурсу.
Кожен переможець та лауреат конкурсу отримав у подарунок також блокнот від магазину канцтоварів «Принцип».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм именем.

Хочеш коментувати новину?

Створи тему на форумі

Кожна людина, підприємство чи організація, згадана в наших публікаціях, має право на відповідь.

Надішліть листа з текстом, який би Ви хотіли оприлюднити, вказавши своє ім’я та прізвище, а також посилання на новину чи інформацію, на поштову скриньку: reporter@rkr.in.ua

Анонімні листи не розглядаються

Будемо також вдячні за доповнення чи уточнення новин

   
 

Партнери сайту

 
 
Програма Плюс
 
   
 

У вигляді календаря

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Жовтень 2019 (13)
Вересень 2019 (23)
Червень 2019 (3)
Травень 2019 (31)
Березень 2019 (1)
Лютий 2019 (35)
 
   
 

Корисні телефони

 
   
   
   
 

Курс валют

 
 
Загружаємо курс доларавід minfin.com.ua…
 
   
   
 

Скачати

 
 
Перейменовані вулиці Кременчука
pereymenovan-vulic-kremenchuka.docx [29.44 Kb] (завантажень: 324)
Заява про реєстрацію бази персональних даних
скачати безкоштовно zayava.doc [252 Kb] (завантажень: 310)

Про доступ до публічної інформації
Закон України
zakon.doc [121.5 Kb] (завантажень: 244)
 
   
 

Партнери сайту


МагаполисБизнес-атлас Кременчука
 
Медіа-центр "Репортер"
Тел. для пропозицій: (0536)780879
Разробка сайту web-студія СтроимWeb
Використання опублікованої на сайті інформації у будь-якій формі можливе виключно з посилання на сайт http://rkr.in.ua. Обов’язковим є також посилання у вигляді гіперссилки на сайт «Репортер» http://rkr.in.ua, відкритої для пошукових систем, під час цитування інформації сайту з інших ресурсів.