Репортер » Новини » Суд за позовом КТРК до «Візиту» перенесли

Суд за позовом КТРК до «Візиту» перенесли

28-08-2013, 12:10
 (голосів: 0)
Суд за позовом КТРК до «Візиту» перенесли
Автозаводський суд вирішив дочекатися, доки адвокати телекомпанії «Візит» зможуть отримати усі необхідні їм докази. Тому судове засідання перенесли на 18 вересня.

Автозаводський районний суд 28 серпня спробував продовжити слухання справи комунальної телерадіокомпанії (КТРК) до приватної телекомпанії «Візит». (Як відомо, комунальна КТРК звернулася до суду з намірами забрати приватну телекомпанію у комунальну власність після того, як цю ініціативу оприлюднив мер Олег Бабаєв). Слухання справи по суті так не розпочалося, тому що адвокати власників приватного телеканалу заявили ряд клопотань.

Зокрема, адвокат Руслан Лазоренко попросив зупинити провадження у справі, доки не буде вирішений інший спір. Один із колишніх акціонерів майже ліквідованого ТТЦ «Електрон» (правонаступником якого називає себе КТРК) подав у суд, вимагаючи скасувати незаконні, на його думку рішення міської влади та КТРК, які порушують його права як акціонера. Адвокат Максим Василишин нагадав суду, що інший суддя Автозаводського райсуду Віталій Земцов задовольнив адміністративний позов родини Мельників до міськради і визнав рішення щодо майнових прав ТТЦ «Електрон» незаконними. Зараз рішення В.Земцова оскаржила міська влада. У вересні його має розглянути Харківський апеляційний суд.

На думку адвоката М.Василишина, не можна слухати справу за позовом КТРК, доки не з’ясується законність рішень міської влади, що фактично створила правове підґрунтя для позову.

Адвокат Олена Дмитриченко попросила суд витребувати докази про фінансову та майнову спроможність ТТЦ «Електрон». Бо обласне управління статистики на її запит відповіло, що інформація про звіт цього підприємства є конфіденційною.

Вислухавши аргументи сторін, суддя Олена Предоляк прийняла рішення задовольнити клопотання Олени Дмитриченко про витребування доказів. А також залучила до справи в якості третьої особи ТТЦ «Електрон». Ще співвідповідачем по справі визнано управління юстиції. А з аргументами адвокатів про те, що інші справи, які розглядає Автозаводський суд прямо пов’язані зі справою за позовом КТРК, суддя не погодилася. У засіданні оголошено перерву до 18 вересня.

Юлія Билина

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм именем.

Хочеш коментувати новину?

Створи тему на форумі

Кожна людина, підприємство чи організація, згадана в наших публікаціях, має право на відповідь.

Надішліть листа з текстом, який би Ви хотіли оприлюднити, вказавши своє ім’я та прізвище, а також посилання на новину чи інформацію, на поштову скриньку: reporter@rkr.in.ua

Анонімні листи не розглядаються

Будемо також вдячні за доповнення чи уточнення новин

   
 

Партнери сайту

 
 
Програма Плюс
 
   
 

У вигляді календаря

«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Червень 2019 (3)
Травень 2019 (31)
Березень 2019 (1)
Лютий 2019 (35)
Січень 2019 (47)
Грудень 2018 (64)
 
   
 

Корисні телефони

 
   
   
   
 

Курс валют

 
 
Загружаємо курс доларавід minfin.com.ua…
 
   
   
 

Скачати

 
 
Перейменовані вулиці Кременчука
pereymenovan-vulic-kremenchuka.docx [29.44 Kb] (завантажень: 308)
Заява про реєстрацію бази персональних даних
скачати безкоштовно zayava.doc [252 Kb] (завантажень: 294)

Про доступ до публічної інформації
Закон України
zakon.doc [121.5 Kb] (завантажень: 228)
 
   
 

Партнери сайту


МагаполисБизнес-атлас Кременчука
 
Медіа-центр "Репортер"
Тел. для пропозицій: (0536)780879
Разробка сайту web-студія СтроимWeb
Використання опублікованої на сайті інформації у будь-якій формі можливе виключно з посилання на сайт http://rkr.in.ua. Обов’язковим є також посилання у вигляді гіперссилки на сайт «Репортер» http://rkr.in.ua, відкритої для пошукових систем, під час цитування інформації сайту з інших ресурсів.