Репортер » Новини » Власники "Візиту" виграли суд у Кременчуцької міськради

Власники "Візиту" виграли суд у Кременчуцької міськради

18-07-2013, 20:03
 (голосів: 3)
Власники "Візиту" виграли суд у Кременчуцької міськради
Автозаводський районний суд сьогодні проголосив резолютивну частину свого рішення, яким визнав незаконними та нечинними рішення Кременчуцької міської ради про передачу майнових прав колишнього колективного підприємства "Кременчуцький ТТЦ "Електрон" на баланс КТРК та рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, що стало юридичним підґрунтям для прийняття рішення радою.

Суддя Віталій Земцов щойно оголосив рішення, яким задовольнив позов родини Тамари та Олександра Мельників до Кременчуцької міської ради та її виконавчого комітету.

Фактично це рішення (якщо його правильність підтвердить апеляційний суд) позбавить права комунальну телерадіокомпанію (КТРК) претендувати на майнові права приватної телекомпанії "Візит". Адже "права" КТРК набула якраз завдяки рішенню Кременчуцької міськради від 25 грудня 2012 року, яке й оспорювали позивачі.

Сьогодні суд заслухав аргументи сторін та свідків у справі: депутатів Кременчуцької міськради Віктора Бугайчука та Володимира Шапрана. Обидва свідки заявили, що проект рішення міської ради про передачу майнових прав колишнього ТТЦ "Електрон" вони побачили буквально за кілька хвилин до початку засідання сесії. Тобто депутати міськради не мали фізичної можливості вникнути в суть справи, що розглядали. Рішення міською радою про передачу майнових прав було прийнято сесією без обговорення.

Крім того в ході слухання справи Олена Дмитриченко, адвокат Тамари Мельник, заявила: на свій адвокатський запит отримала відповідь, що оспорюване рішення міськвиконкому "було прийнято в період між засіданнями міськвиконкому". (Таку відповідь надіслав повноважний представник міськвиконкому
на її прохання надати протокол засідання міськвиконкому від 20 грудня минулого року, на якому приймалося рішення, що дозволило призначити головою ліквідаційної комісії колишнього КП "Кременчуцький ТТЦ "Електрон" Олександра Гаврилова).
Як зазначила адвокат, така процедура прийняття рішення - це грубе порушення законодавства.

До речі, в суді був присутній і сам пан Гаврилов, в якості представника ТТЦ "Електрон", якого на прохання міськвиконкому суд залучив третьою особою.
Промова пана Гаврилова, як на автора, була схожа на виправдання, мовляв, що поганого я зробив, вирішивши передати майнові права ліквідованого підприємства територіальній громаді?
На питання адвокатів Мельників Олександр Гаврилов відповів, що не складав балансу підприємства, яке збирався ліквідовувати, й не зміг назвати жодної речі чи права, яке він пропонував передати на баланс територіальній громаді.
(Нагадаємо: лист пана Гаврилова став єдиним документом, на підставі якого міськрада рада прийняла рішення передати майнові права колишнього колективного підприємства "Кременчуцький ТТЦ "Електрон", ліквідованого судом, на баланс територіальної громади, а потім на баланс КТРК).

Проголосивши рішення задовольнити позов Мельників, суд зазначив, що його можна оскаржити до Харківського адміністративного апеляційного суду. Тож поки що воно не набрало чинності.

Юлія Билина

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм именем.

Хочеш коментувати новину?

Створи тему на форумі

Кожна людина, підприємство чи організація, згадана в наших публікаціях, має право на відповідь.

Надішліть листа з текстом, який би Ви хотіли оприлюднити, вказавши своє ім’я та прізвище, а також посилання на новину чи інформацію, на поштову скриньку: reporter@rkr.in.ua

Анонімні листи не розглядаються

Будемо також вдячні за доповнення чи уточнення новин

   
 

Партнери сайту

 
 
Програма Плюс
 
   
 

У вигляді календаря

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Жовтень 2019 (13)
Вересень 2019 (23)
Червень 2019 (3)
Травень 2019 (31)
Березень 2019 (1)
Лютий 2019 (35)
 
   
 

Корисні телефони

 
   
   
   
 

Курс валют

 
 
Загружаємо курс доларавід minfin.com.ua…
 
   
   
 

Скачати

 
 
Перейменовані вулиці Кременчука
pereymenovan-vulic-kremenchuka.docx [29.44 Kb] (завантажень: 324)
Заява про реєстрацію бази персональних даних
скачати безкоштовно zayava.doc [252 Kb] (завантажень: 310)

Про доступ до публічної інформації
Закон України
zakon.doc [121.5 Kb] (завантажень: 244)
 
   
 

Партнери сайту


МагаполисБизнес-атлас Кременчука
 
Медіа-центр "Репортер"
Тел. для пропозицій: (0536)780879
Разробка сайту web-студія СтроимWeb
Використання опублікованої на сайті інформації у будь-якій формі можливе виключно з посилання на сайт http://rkr.in.ua. Обов’язковим є також посилання у вигляді гіперссилки на сайт «Репортер» http://rkr.in.ua, відкритої для пошукових систем, під час цитування інформації сайту з інших ресурсів.