Репортер » Новини » У березні- травні у Кременчуці пройде фестиваль мистецтв „Кременчуцьке розмаїття”

У березні- травні у Кременчуці пройде фестиваль мистецтв „Кременчуцьке розмаїття”

28-01-2013, 10:33
 (голосів: 0)
З березня по травень у Кременчуці проходитиме ХІ Відкритий фестиваль мистецтв для дітей та підлітків „Кременчуцьке розмаїття”

Основними форматами проведення ХІ Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків "Кременчуцьке розмаїття" є: концерти, виставки творчих робіт в рамках проведення відбіркових турів-конкурсів, гала-концерт та виставка робіт лауреатів.

Фестиваль проводиться за відбірковими турами-конкурсами:

"Чарівна палітра" – 10 березня 2013 року

"Золоті нотки" – 10 березня

"Ритми планети" – 17 березня

"Вмію сам" – 24 березня

"Мелодії серця" – 24 березня

«Нащадки Мельпомени» - 31 березня


Програма виступу, участь у виставках формується на основі заявки учасника, яка подається до оргкомітету не пізніше, ніж за тиждень до проведення відбіркового туру-конкурсу. Заявки, що надійдуть пізніше зазначеного терміну, не враховуються.

За традицією, фінальним етапом фестивалю стане Гала-концерт, що відбудеться у Міському палаці культури у травні місяці. На ньому нагороджуватимуть призерів відбіркових турів-конкурсів ХІ Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків „Кременчуцьке розмаїття” та їх педагогів.

Тур – конкурс «Чарівна палітра» - конкурс образотворчого мистецтва. Усі учасники, незалежно від вікової групи, подають заявку на участь у конкурсі.

Учасники у вікових групах 5-9 років та 10-12 років разом з заявкою представляють одну роботу форматом А3, А4 виконану технікою за вибором учасника (живопис, графіка та ін.).

Учасники у вікових групах 13-15 років та 16-17 років беруть участь у відбірковому турі-конкурсі безпосередньо у день проведення відбіркового туру та виконують роботу у присутності учасників конкурсу та членів журі. Матеріали для роботи учасники приносять з собою. Початок конкурсу об 11.00.

До кожної роботи додається паспорт: П.І.Б. учасника, вік, назва твору, техніка виконання.

Після виконання робіт журі відбіркового конкурсу проводить засідання та підводить підсумки.

Тур – конкурс «Золоті нотки» - конкурс вокального мистецтва. Учасники вокального жанру представляють 1 твір загальним часом звучання не більше 4 хвилин, якісну фонограму «мінус» на CD дисках. Фонограми «мінус» мають бути записані на окремому диску для кожного виконавця. За рішенням журі виступи виконавців можуть бути припинені.

Порядкові номери виконавців співпадають з порядковим номером реєстрації та заявки. Заміна твору в день виступу заборонена.

Учасники: солісти, дуети, тріо, ансамблі, шоу – групи.

Тур – конкурс «Ритми планети» - конкурс хореографічного мистецтва. Учасники (солісти, пари, групи) представляють 1 номер в номінації. Тривалість кожного номеру до 2,5 хв., групи - не більше 3 хвилин. Надається фонограма, яка записана на окремому CD диску. Порядкові номери виконавців співпадають з порядковим номером реєстрації та заявки.

Номінації конкурсу: народний танець; бальний танець; сучасний танець; класичний танець.

Тур – конкурс «Вмію сам» - конкурс декоративно-прикладного мистецтва. На конкурс подаються індивідуальні творчі роботи, виконані у даному жанрі. Роботи повинні бути охайно та естетично оформленні та мати кріплення.

Приймаються на конкурс роботи виконані у наступних техніках: вишивка (гладь, хрест, бісер, стрічки); ліплення (тісто, глина); аплікація (з природного матеріалу, паперу, тканини, ниток); оригамі; шкіряна пластика; паперова пластика; м’яка іграшка; в’язання (спиці, гачок); декупаж; бісероплетіння; декоративні квіти; лоскутна техніка; батік; розпис на склі; різьблення по дереву.

До конкурсу допускаються роботи і в інших техніках виконання.

Кожній роботі буде надано порядковий номер, який співпадатиме з порядковим реєстраційним номером заявки.

До кожної роботи додається паспорт: П.І.Б. учасника, вік, назва твору, техніка виконання.

Тур – конкурс «Мелодії серця» - конкурс мистецтва володіння музичними інструментами при виконанні різних композицій. Учасники інструментального жанру представляють 1 твір загальним часом звучання не більше 4 хвилин, оркестри – 8 хвилин. За рішенням журі виступи виконавців можуть бути припинені. Порядкові номери виконавців співпадають з порядковим номером реєстрації та заявки.

Заміна твору в день виступу заборонена. Учасники: солісти, дуети, тріо, ансамблі, оркестри.

Тур-конкурс „Нащадки Мельпомени” - конкурс театрального мистецтва. Учасники туру-конкурсу „Нащадки Мельпомени” представляють один твір загальним часом звучання не більше 3-5 хвилин, театральні колективи – 15 хвилин.

На конкурс допускаються вірші, проза, гуморески, театральні мініатюри. За рішенням журі виступи виконавців можуть бути припинені. Порядкові номери виконавців співпадають з порядковим номером реєстрації та заявки. Заміна твору в день виступу заборонена.

Учасники фестивалю – діти віком від 5 до 17 років включно.

Учасники фестивалю, які стали лауреатами фестивалю попередніх років, беруть участь у фестивалі за умови переходу до іншої вікової групи.

Учасники фестивалю розподіляються у групи за віком: 5 – 9 років; 10 – 12 років; 13 – 15 років; 16 – 17 років.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм именем.

Хочеш коментувати новину?

Створи тему на форумі

Кожна людина, підприємство чи організація, згадана в наших публікаціях, має право на відповідь.

Надішліть листа з текстом, який би Ви хотіли оприлюднити, вказавши своє ім’я та прізвище, а також посилання на новину чи інформацію, на поштову скриньку: reporter@rkr.in.ua

Анонімні листи не розглядаються

Будемо також вдячні за доповнення чи уточнення новин

   
 

Партнери сайту

 
 
Програма Плюс
 
   
 

У вигляді календаря

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

У вигляді списку

Червень 2019 (3)
Травень 2019 (31)
Березень 2019 (1)
Лютий 2019 (35)
Січень 2019 (47)
Грудень 2018 (64)
 
   
 

Корисні телефони

 
   
   
   
 

Курс валют

 
 
Загружаємо курс доларавід minfin.com.ua…
 
   
   
 

Скачати

 
 
Перейменовані вулиці Кременчука
pereymenovan-vulic-kremenchuka.docx [29.44 Kb] (завантажень: 316)
Заява про реєстрацію бази персональних даних
скачати безкоштовно zayava.doc [252 Kb] (завантажень: 302)

Про доступ до публічної інформації
Закон України
zakon.doc [121.5 Kb] (завантажень: 236)
 
   
 

Партнери сайту


МагаполисБизнес-атлас Кременчука
 
Медіа-центр "Репортер"
Тел. для пропозицій: (0536)780879
Разробка сайту web-студія СтроимWeb
Використання опублікованої на сайті інформації у будь-якій формі можливе виключно з посилання на сайт http://rkr.in.ua. Обов’язковим є також посилання у вигляді гіперссилки на сайт «Репортер» http://rkr.in.ua, відкритої для пошукових систем, під час цитування інформації сайту з інших ресурсів.